Školský ples 2024

6.2.2024 sa uskutočnil školský ples v Spoločenskom pavilóne, ktorý zorganizoval Študentský parlament našej školy v spolupráci s koordinátorkami. Ples otvorili ladným krokom   tanečníci z formácie Banditi a naša žiačka Barbora s tanečným partnerom. Vo svojom vystúpení sa predstavili ukážkami viacerých  spoločenských tancov, ktorými prítomných  naladili na správnu spoločenskú atmosféru. Po tanečnom úvode sa  nám prihovorila pani riaditeľka a po prípitku sa začala nefalšovaná tanečná zábava. Počas večera svoje umenie predviedli aj tanečníčky hip-hop tanca, naše žiačky – Ivana a Isabell. Po chutnej večeri a občerstvení sa s tanečnými kolami striedal predaj tombolových lístkov. Výhry v tombole boli zaujímavé, pestré, chutné i praktické. Každý výherca sa potešil zaujímavému darčeku J. Tanečníci s tanečníčkami zaplnili parket, parketoví levi a levice nás prekvapili svojimi neopakovateľnými tanečnými kreáciami. Veríme, že sa všetci – žiaci i učitelia – výborne zabavili a do sýtosti vytancovali. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a organizácii tejto spoločenskej udalosti, ktorá spojila v zábave všetkých prítomných. Už teraz sa tešíme na budúci ročník, keďže tento ples sa stal pre našu školu tradičným podujatím.