Dňa 11. a 18. mája 2026 navštívili žiaci prvého ročníka Americké centrum v Košiciach, kde bol pre nich pripravený zaujímavý program zameraný na rozvoj anglického jazyka, komunikačných zručností a kritického myslenia. Počas návštevy sa zapojili do interaktívnych aktivít, diskusií a tímových úloh, ktoré ich motivovali k aktívnemu používaniu angličtiny v praxi. Na záver podujatia boli žiaci za svoju aktivitu, spoluprácu a úspešné zvládnutie úloh odmenení drobnými cenami, ktoré prispeli k príjemnému celkovému dojmu z návštevy.





